Ürünler ve siparişleriniz hakkında
detaylı bilgi için lütfen arayın
0224 342 38 77

e-mail
bilgi@erlaskaucuk.com

“ 1979 yılına dayanan tecrübe ve kalite anlayışımız ile o'ring, conta, titreşim takozu ve güneş enerji sistemi lastik çeşitlerimiz ile üreticinin yüzünü güldüren dostu olmayı sürdürüyoruz..” ERLAS KAUÇUK

top_bg

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ
Güneş enerji lastikleri, o'ring&conta ve titreşim takozları


GÜNEŞ ENERJİ LASTİKLERİ

img

Günümüzün hızla gelişen ve yaygınlaşan, aynı zamanda çevreye duyarlı en önemli enerji kaynağımız olan güneş enerjisinden yararlanmakta kullanılan Geneş Enerji Sistemleri için "Güneş Enerji Lastikleri" ni ürettik.

Ürettiğimiz yüksek kalitedeki, her türlü sıcak ve soğuk iklim şartları ve suya dayanıklı lastik çeşitlerimiz ile güneş enerji sanayinin en büyük destekçisi olma gayesindeyiz. Ürünlermiz hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfasındaki form aracılığı veya bilgi@erlaskaucuk.com mail adresi üzerinden bize danışıp öğrenebilirsiniz.O'RING & CONTA SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI

img

O'RINGLER; Silikon ve Nitrilden üretilmiş (-) 60°C ila (+) 230°C arasında ısıya dayanıklı, yüksek madeni yağlarda, asitli metallerde, hidrolik bölümlerde yüksek basınç ve tuzlu suya dayanıklıdır.

Malzeme seçenekleriniz; kullanım amacına ve yerine göre, Nitril, Silikon, Viton, EPDM, Teflon olarak değişebilir. Mevcut ölçü listemizde bulunmayan oringlerimizin kalıbı yapılarak TSE'ye uygun şartlarda tesislerimizde özel olarak üretilebilmektedir.

CONTALARIMIZ; siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, her türlü çapğın yanında istenilen renk ve kesitte özel olarak üretilebilmektedir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kullanım yerine göre; Tabii Kauçuk (NR), Nitril (NBR), Silikon, Viton, EPDM, Sünger, Poliüretan (PU), Polietilan (PE), Klingrit Delrin vb. gibi seçeneklerimiz mevcuttur.

     


TİTREŞİM (VİBRASYON) TAKOZLARI

img

Vibrasyon takozları veya titreşim takozları diye de geçen titreşim sönümleyiciler biçimlerine göre gruplandırılmıştır. Silindirik (dairesel) titreşim sönümleyiciler, Konik (vakumlu) titreşim sönümleyiciler, Otomotiv titreşim ve darbe sönümleyicileri ve Burçlar şeklinde alt gruplara ayrılmıştır.

Kullanım yerleri; Otomotiv Ev gereçleri, Makina İmalat, Tesisat, Vana, Pompa, Armatür, Fittings, Isıtma-soğutma (HVAC), İş Makinaları, Gıda Makineleri, Tarım Makinaları, Demir Çelik, İlaç Üretim Makinaları, Denizcilik (Marine), Tıbbi Ekipmanlar, Elektrik - Elektronik vb. birçok sanayi dalında kullanılmaktadır..

Kullanılan malzemeler; Kloropren kauçuk (CR), Etilen propilen dien kauçuk (EPDM) ve Doğal / Tabii kauçuktur. (NR)

HABERLER & DUYURULAR
Firmamız ve sektörde olan son gelişmller

12 Mayıs 2011
Erlas kAUÇUK WEB SİTEMİZ YENİLENDİ
Erlaskaucuk.com web sitemiz yayına girmiştir.

15 Mayıs 2011
SORU ve ÖNERİLERİNİZ
Tüm soru ve önerileriniz için iletişim sayfasındaki formu kullanabilir veya 0224 342 38 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.İLETİŞİM BİLGİLERİ
İletişim formundan 7/24 kesintisiz bize ulaşabilirsiniz.


ADRES

Erlas kAUÇUK
O'ring - Conta Sızdırmazlık Elamanları
Yiğitler Mah. Otosansit 40.Blok No.143
Yıldırım / BURSA

TELEFON - FAX
0224 342 38 77 - 0224 346 11 09
Mail: bilgi@erlaskaucuk.com